- Головна
- Усі товари
- Трекінгові черевики чоловічі
- Hoka Challenger ATR 7 Black White
Hoka Challenger ATR 7 Black White
Hoka Challenger ATR 7 Black White – універсальна бігова модель для будь-яких доріг.
Модель Challenger ATR 7 Black White – відоме рішення від Hoka для тих, хто шукає максимально універсальні та комфортні кросівки на кожен день, тренування чи активний відпочинок. Ця пара поєднує в собі функціональність, міцність та ефектний лаконічний дизайн у відтінках чорного та білого.
Матеріали та виконання
- Верх кросівки виконаний з повітропроникної інженерної сітки, що приватно виготовлена з перероблених матеріалів – цим Hoka підкреслює свою відданість екологічності.
- Підошва з піни EVA відрізняється відмінною амортизацією та захищає від ударних навантажень, даруючи ногу м'якість навіть при тривалому використанні.
- Міцні гумові накладки та надійне текстильне оздоблення гарантують довговічність, а подовжена петля на п'яті робить взуття швидким та зручним навіть у польових умовах.
Технологічність та конструкція
- Модернізовані шпильки протектора вони забезпечують впевнене зчеплення як на грунті, так і на асфальті, одночасно роблячи перехід між покриттями максимально плавним.
- Широка база підошви з технологією Active Foot Frame забезпечує стійкість та надійну фіксацію стопи – пара ідеально підходить як для бігунів з нейтральною пронацією, так і для тих, хто шукає помірну підтримку.
- Легкість конструкції (близько 250 г) робить Challenger ATR 7 одними з найлегших кросівок у своєму сегменті без втрати амортизації та міцності.
Досвід власників та сильні сторони
- Користувачі часто відзначають ергономічний силует, адаптацію різних типів покриття і високий рівень комфорту навіть при тривалих пробіжках або піших походах.
- Серед основних плюсів – універсальність: Challenger ATR 7 часто вибирають і для трейлу, і для міських пробіжок, і подорожей.
- Ця пара на слуху у цінителів брендового взуття за поєднання легкості, зносостійкості та фірмової м'якості платформи Hoka.
Дизайн та особливості зовнішнього вигляду
Стримана еклектика чорного та білого в поєднанні з фірмовим силуетом робить Challenger ATR 7 Black White актуальними для будь-яких стилів одягу. Мінімалістичне оздоблення, верх, що добре провітрюється і продумані деталі створюють відомий, сучасний образ. Кросівки виглядають свіжо та компактно, при цьому продумана ергономіка забезпечує комфорт протягом усього дня.
Hoka Challenger ATR 7 Black White
Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.
Характеристики
| Артикул | FKS2358628 |
| Матеріал | Текстиль, Синтетика |
| Лінійка | Hoka Challenger |
| Підлінійна | Hoka Challenger ATR 7 |
| Сезон | Весна-літо, Демісезон, 4 сезони |
| Стать | Жінкам, Чоловікам |
| Бренд | Hoka |
| Модель | Challenger |
| Колір | Чорний/білий |
| Тип | Кросівки |
| Категорія | Взуття |
| Розмір взуття | 41, 43, 44, 46 |
Схожі товари
Залишити відгук
Маєте питання?
Звʼяжіться з нами

Якщо у вас виникли питання щодо розміру конкретного одягу, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером. Просто повідомте, яку саме річ ви хочете замовити, і він надасть вам точні рекомендації